Clubcard kreditní karta

Clubcard umí také platit

Výhody Clubcard kreditní karty?

• Clubcard kreditní karta je mezinárodní platební karta MasterCard
    • Nemusíte mít při sobě žádnou hotovost, a už dnes si můžete koupit co chcete
    • Bezúročné období až 51 dní
    • Při aktivním používaní je vedení karty zadarmo
    • Vydání karty bez poplatků

Jak karta funguje?

Na kartě máte k dispozici peníze do výšky dohodnutého kreditního limitu. Jejím používáním získáváte body, které zlevní váš budoucí nákup v obchodech Tesco.

Každou platbou Clubcard kreditní kartou získáte za každých zaplacených 10 Kč:

• 2 body v TESCO*
    • 1 bod za zaplacení nákupu Clubcard kreditní kartou
    • 1 bod načtením čárového kódu z Clubcard karty nebo z Clubcard kreditní karty na pokladní čtečce kódu.
  • 1 bod v ostatních obchodech v síti MasterCard doma i v zahraničí

*Nabídka platí při splnění podmínek Clubcard. Ve výpise ke kreditní kartě jsou zobrazeny body, které budou převedeny na vaše Clubcard konto.

Body vám tak budou přibývat mnohem rychleji. Následně je uplatníte jako slevu na další nákup v obchodech TESCO.

100 nasbíraných bodů má hodnotu 10 Kč. Když na svém bodovém kontě nasbíráte například 600 bodů, získáte od nás 60 Kč. Tyto vám budou každé 3 měsíce automaticky zaslány poštou v podobě poukázek na nákup v obchodech Tesco.

Jak kartu získat?

Je to jednoduché:

Jak kartu obdržíte?

• kartu s vaším jménem vám zašleme domů poštou
  • v samostatné obálce obdržíte PIN kód k ochraně Vaší karty nebo si PIN kód můžete zvolit sami při aktivaci karty

Více informací o Clubcard kreditní kartě se dozvíte zde.

Výhody Clubcard kreditní karty

• Nemusíte mít při sobě žádnou hotovost, a už dnes si můžete koupit co chcete.
  • Za každou platbu Clubcard kreditní kartou v obchodech Tesco a navíc i celé síti MasterCard získáváte Clubcard body, kterými si následně zlevníte vaše nákupy v obchodech Tesco.
  • Bezúročné období až 51 dní.
  • Při aktivním používaní je vedení karty zadarmo.
  • Vydání karty bez poplatků.