Vyúčtování

Clubcard odměňuje za velké i malé nákupy

Ve Vašem vyúčtování Clubcard, tedy čtyřikrát ročně, obdržíte přehled Vašich bodů, Clubcard poukázky, slevové kupony a další zajímavé informace. Podmínky použití kuponu.

Vyúčtování Vám pošleme na adresu, kterou jste uvedli v přihlašovacím formuláři. Ověřit správnost adresy si můžete zdarma na lince Clubcard 800 222 555, která je Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8.00 do 20.00

1/ Vaše vyúčtování

Ve vyúčtování Vás přehledně informujeme, v jaké hodnotě získáváte Clubcard poukázky, kolik bodů jste nasbírali a kolik bodů Vám převádíme do dalšího období.

Počet bodů, které jste nasbírali do uzávěrky bodů
k 27. 4. 2014 v obchodech Tesco.

Zde najdete počet bodů, které Vám byly převedeny z predešlého období.

Snažíme se hledat nové způsoby, jak sbírat body rychleji. Proto můžete nově sbírat Clubcard body i u našich partnerů. Zde zjistíte celkový počet těchto bodů.

Zde najdete celkový počet Vašich Clubcard bodů nasbíraných k 27. 4. 2014.

Počet bodů, které jsme Vám převedli na Clubcard poukázky. Body se převádějí po 50násobcích.

Zbývající body, které nebyly převedeny na Clubcard poukázky, ale byly Vám převedeny do dalšího období.

Zde Vám ukážeme, kolik bodů jste nasbírali u jednotlivých partnerů Tesco.

2/ Clubcard poukázky

Při nasbírání minimálně 300 bodů za dané období (včetně těch převedených z předešlého období), Vám jako poděkování za Vaše nákupy zašleme Clubcard poukázky.

Hodnota 1 bodu je 0,10 Kč a body se převádí vždy po 50 násobcích. Platnost Clubcard poukázek je celé 2 roky a jsou platné pouze s kartou Clubcard. Je možné je uplatnit na nákup libovolných výrobků v kterémkoliv obchodě Tesco v České republice (kromě čerpacích stanic a lékárnách v rámci Tesco Extra).

3/ Vaše slevové kupóny

Jako poděkování za Vaše nákupy v obchodech Tesco Vám budeme pravidelně zasílat slevové kupony.

Pokud nasbíráte více než 300 bodů, dostanete od nás 6 slevových kupónů, v případě že nasbíráte 299 bodů a méně, obdržíte 3 slevové kupóny. Platnost kupónů je zobrazena na každém z nich a jsou platné pouze s kartou Clubcard.

Kalkulačka

Vyzkoušejte naši on-line kalkulačku a spočítejte si Vaše odměny.

» Zadejte

počet nasbíraných bodů

hodnotu Vašich nákupů

Vaše body