Clubcard v mobilu

Aplikace Tesco Clubcard do mobilního telefonu

Zastavujeme podporu pro mobilní aplikaci Tesco Clubcard pro operační systém Windows

S lítostí oznamujeme, že zastavujeme podporu pro mobilní aplikaci Tesco Clubcard pro operační systém Windows. To znamená, že i přesto, že je aplikace dále ke stažení ve Windows Store, můžete narazit na určité problémy, protože aplikace pro zařízení s operačním systémem Windows nebude do budoucna aktualizovaná. Podpory pro Android a iOS se tyto změny nedotknou.

Jsme si vědomi toho, že tato situace je nepříjemná, proto jsme pro Vás připravili náhradní řešení:

• Pokud vlastníte mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS, můžete aplikaci Tesco Clubcard bez problému stahovat i používat.
  • Přihlaste se do naší online platformy Účet Moje Clubcard, kde jednoduše budete mít přehled o všech Vašich Clubcard bodech, kuponech, poukázkách a osobních údajích.
  • Pokud potřebujete jakékoli informace týkající se programu Clubcard, Vašich bodů, poukázek nebo kontaktních údajů, můžete se obrátit na naši informační linku na čísle 800 222 555

Mějte svou kartu stále u sebe.
Nepromarněte jedinou příležitost ke sbírání bodů.

Skvělá vychytávka, díky níž můžete na pokladně místo plastové kartičky používat svůj chytrý telefon. Svou kartu, kupóny i poukázky máte tak kdykoli u sebe, nemusíte je tisknout a nosit v peněžence.

Stáhněte si aplikaci Tesco Clubcard do mobilního telefonu a získejte:

• neustálý přehled o Vašich Clubcard bodech
  • kompletní informace o Tesco obchodech ve Vašem okolí
  • možnost využít aktuální speciální akce a slevy

Stáhněte si aplikaci Tesco Clubcard nejlépe ihned.
Vyberte si podle operačního systému Vašeho telefonu.

Google Play App Store

Videonávod na používání aplikace Tesco Clubcard

Náhledy mobilní aplikace:

Odměňuje Vás za to, co běžně děláte, za malé i velké nákupy.
    Můžete ji použít ve všech obchodech Tesco v ČR i na čerpacích stanicích.