Nová Clubcard kreditní karta Premium PLUS
- sbírá ještě více bodů a šetří vaše peníze

Clubcard kreditní karta Premium PLUS vám nasbírá mnohonásobně více Clubcard bodů nejen v prodejnách a na čerpacích stanicích Tesco, v celé obchodní síti MasterCard doma i v zahraničí, ale především nově u partnerů v síti Premium a to i bezkontaktní platbou. Zažádat o kartu

Jak sbírat body/benefity
Jak karta funguje
Jak žádat o kartu

• až 4 body za každých utracených 10 Kč
v obchodech Tesco*.

2 až 20 bodů při platbě kartou
partnerů v síti Premium.

0,5 bod za ostatní nákupy v ČR i v zahraničí a na internetu, všude tam, kde přijímají karty Mastedcard.

*Nabídka platí při splnění podmínek Clubcard.

Na kartě máte k dispozici peníze do výšky dohodnutého kreditního limitu. Jejím používáním zízkáváte body, které vám následně zlevní váš budoucí nákup v obchodech Tesco.

Zdarma vydání karty.

Navštivte stánek TESCO Finanční služby ve vybraných prodejnách nebo vyplňte formulář a my Vám zavoláme zpět.

TESCO Finanční služby