Buďte první na speciálních akcích a výprodejích

Staňte se členem Clubcard a nepropásnete už žádnou speciální akci, výprodej nebo zvláštní nabídku.

Obchodní domy Tesco

Obchodní domy MY

• na začátku nové sezóny 5% dodatečná sleva pro Clubcard zákazníky na nákup nové kolekce s již 15% slevou (slevový voucher nalezne zákazník v magazínu MY)
  • v dubnu a v září 5% dodatečná sleva pro Clubcard zákazníky na nákup výrobků Festivalu krásy s již 15% slevou (slevový voucher nalezne zákazník v katalogu)

Obchodní domy MY

Všechny Tesco obchodní domy

• červnový a prosincový výprodej (první den extra sleva pro Clubcard zákazníky ve výši 10% na již zlevněné zboží)
  • 2x ročně newsletter pro Clubcard zákazníky s kuponem na 20% slevu
  • VIP vánoční slevy – využijte v listopadu jeden den se speciálními slevami na vybraný sortiment. Platí pro Clubcard zákazníky.

OD Brno, OD Hradec Králové, OD Pardubice, MY Národní, MY Liberec, OD Plzeň